Kereskedelmi ügyintéző

Az üzletet személyesen, illetve elektronikusan (telefonon, emailben vagy online chaten) felkereső ügyfelek szakszerű, udvarias kiszolgálása. Az ügyfelek szakszerű és teljes körű tájékoztatása. Értékesítőként változatos munkakörre számíthatsz nálunk: vásárlóinkat tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztásában.

Főbb feladatok

  • - Tájékoztatást nyújt a vevőknek
  • - Vevői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése
  • - A vevők tájékoztatása a cég termékeiről telefonon és e-mailben
  • - Árajánlat készítése, amelyek teljesülése után bónusz jár a fizetés mellé
  • - Árukiadás
  • - Folyamatos kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, raktárral, szállítmányozókkal

Személyi elvárások

  • - Kereskedelmi szemlélet
  • - Ügyfélcentrikus munkavégzés
  • - Minimum 2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben, referenciával
  • - Kitűnő szervező- és problémamegoldó képesség
  • - Jó kommunikációs készség
  • - Gyors és hatékony munkavégzés
  • - Büntetlen előélet
  • - Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • - Munkaidő: hagyományos munkarendben napi 8, heti 40 óra
  • - Fejlődési lehetőség
  • - Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • - Versenyképes fizetés és bónuszok
  • - Remek hangulatú fiatal csapat
  • - Évente többszöri IT rendezvényen történő megjelenés
  • - Disztribútori kapcsolattartás
  • - Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • - Budapes, 6. kerület
  • - Jelentkezni a allas@unitedtrading.hu e-mail címen lehet.