Online termékfeltöltő / Akár diákoknak is, rugalmas munkaidővel!

Új termékek feltöltése / újraaktiválása / deaktiválása a weboldalon. A weboldalon található termékek árainak folyamatos figyelése, módosítása és árfigyelőbe történő rögzítése. Beszállítók figyelése és áraiknak összehasonlítása főkét az újdonságokat tekintve.

Főbb feladatok

  • - Új termékek feltöltése a weboldalra (termékfeltöltő program segítségével)
  • - Régi termékek módosítása (Magento)
  • - Weboldalon lévő termékek elérhetőségének ellenőrzése
  • - Termékek árainak napi szinten történő figyelése, új árak számítása
  • - Árfigyelő program használata
  • - Speciális termékek / termékkategóriák kezelése

Személyi elvárások:

  • - Minimum fél éves munkatapasztalat hasonló munkakörben, referenciával
  • - Monotonitástűrés
  • - Kitűnő problémamegoldó képesség
  • - Összetett feladatok elvégzése online programok segítségével - Árfigyelés
  • - Gyors és hatékony munkavégzés
  • - Megbízhatóság
  • - Büntetlen előélet

Munkavégzés körülményei:

  • - Munkaidő: rugalmas munkarendben napi 4-6, heti 20-30 óra
  • - Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • - Budapes, 6. kerület
  • - Jelentkezni a allas@unitedtrading.hu e-mail címen lehet.