Főállásban, fix munkarenddel!

Gyártókkal való folyamatos kapcsolattartás, árazás, termékfigyelés és készletkezés.

Főbb feladatok:

  • - Értékesítési célok elérése
  • - A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása
  • - Versenytársak tevékenységének követése
  • - Árazás és portfólió kialakítása
  • - Folyamatos kapcsolattartás a gyártókkal
  • - Forecastok, visszatérítések és marketing költségek figyelemmel kísérése
  • - Kezelt termékkör készleteinek kezelése

Személyi elvárások:

  • - Minimum középfokú végzettség
  • - IT Beszerzési - szakmai tapasztalat, minimum 2 év
  • - Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • - Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • - Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • - Önálló, dinamikus munkavégzés, jó teherbíró készség
  • - Magas szintű számítógép és műszaki termék ismeret
  • - Újdonságok ismerete, nyomon követése
  • - Haladó MS Office ismeret
  • - Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • - Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • - Kereskedelmi vagy számítástechnikai végzettség
  • - Nagyvállalati munkatapasztalat
  • - Referencia cégek megadása

Amit kínálunk:

  • - Folyamatos fejlődési lehetőség
  • - A munkavégzés hatékonyságával arányosan növekvő jövedelem
  • - Dinamikus csapatmunkában való aktív részvétel

Munkavégzés körülményei:

  • - Munkaidő: fix munkarendben, napi nyolc órás munkavégzéssel
  • - Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • - Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Amennyiben kellő affinitást érzel magadban a pozíció betöltéséhez, úgy ne is habozz azt megpályázni! Fényképes önéletrajzodat, a fizetési igényed megjelölésével az allas@unitedtrading.hu e-mail címre várjuk.