Laptoptechnikus / Fix munkarenddel!!

A munkakör főbb feladatai között említendő a laptopok komponenseinek és alkatrészeinek bevizsgálása, ellenőrzése és cseréje, a megrendelt notebook-ok vásárlói igény szerinti felbővítése, az operációs rendszerek felállítása és testreszabása, továbbá a bementi eszközök, a klaviatúra és a kijelző szakszerű vizsgálata.

Főbb feladatok:

  • - A laptopok és notebook-ok szakszerű bevizsgálása
  • - A szerviz ügyeket érintő személyes ügyfélkezelés és problémamegoldás
  • - Alkatrészek bevizsgálása, tesztelése
  • - Tartozékok, informatikai kiegészítők szervizelése
  • - Laptopok klaviatúrájának módosítása gép segítségével (betanítás alapján)
  • - Vásárlói igények szerinti laptop bővítés, alkatrész és komponens csere

Személyi elvárások:

  • - Minimum fél éves munkatapasztalat hasonló munkakörben, referenciával
  • - Minimum középfokú végzettség
  • - Informatikai területen szerzett képesítés és tapasztalat
  • - Számítógépek, laptopok és perifériáik javításában való jártasság
  • - Ügyfél orientált, hatékony gondolkodás
  • - Rugalmasság
  • - Remek stressztűrő, problémamegoldó készség
  • - Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • - Folyamatos fejlődési lehetőség
  • - A munkavégzés hatékonyságával arányosan növekvő jövedelem
  • - Dinamikus csapatmunkában való aktív részvétel

Munkavégzés körülményei:

  • - Munkaidő: teljes munkaidőben, heti ~40 óra
  • - Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • - Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Amennyiben kellő affinitást érzel magadban a pozíció betöltéséhez, úgy ne is habozz azt megpályázni! Fényképes önéletrajzodat, a fizetési igényed megjelölésével az allas@unitedtrading.hu e-mail címre várjuk.